fbpx

Pricing Table Particle

Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change
  • Basic
  • Standard Compliant Channels
  • $50
  • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
  • 1 GB of space
  • Support at $25/hour
  • Sign Up
  • Premium
  • Standard Compliant Channels
  • $100
  • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
  • 10 GB of space
  • Support at $15/hour
  • Sign Up
  • Platinum
  • Standard Compliant Channels
  • $250
  • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
  • 30 GB of space
  • Support at $5/hour
  • Sign Up

Beste KWM leden,

 

Nederland en dus de kartbaan is in LockDown en is derhalve gesloten.
Er zijn dus GEEN mogelijkheden om de clubrace door te laten gaan.

Zodra er weer mogelijkheden zijn hopen wij jullie weer te verwelkomen!

    Beste KWM leden,

In verband met nieuwe aankondigen mbt Corona maatregelen, hebben wij helaas (voor de locatie Vd Ende Poeldijk) een aangepast tijdschema moeten maken. Hiermee is er voor de rijders 5min minder rijtijd beschikbaar. Daarnaast hebben we een zeer strak tijdschema moeten presenteren.

I.v.m. haalbaarheid hebben wij (tijdelijk) de groepen 4 & 6 omgewisseld. Alle boekingen zijn gecancelled en opnieuw geactiveerd, waardoor u een NIEUW ticket heeft, met daarin het aangepast tijdschema!

Wij hopen dat u uw club blijft steunen en ondanks de aanpassingen er zondag gezellig weer bij bent!

Zondag 9 januari 2022 - Aanvang: 14:00 uur.

Jaarlijks organiseren wij voor een ieder die meer informatie wenst over Outdoor Karten een informatie bijeenkomst.

Tijdens deze ongeveer twee uur durende meeting, geven wij uitgebreide uitleg en informatie over:

    Verschillende organisatoren
    Verschillende klassen
    Verschillende karts & motoren
    Kosten

Iedere geïnteresseerde kan zich via onderstaand formulier aanmelden voor aanwezigheid.

Let op;
De aanschaf van een kart kost gemiddeld tussen de € 3.000, - 5.000,- (muv de Parolin Rocky)
Een seizoen wedstrijd outdoor karten kost daar bovenop gemiddeld € 5.000, - 10.000+
Een seizoen recreatief outdoor karten heeft vanzelfsprekend zeer variabele tarieven.

INSCHRIJVEN VIA DEZE LINK!

Locatie: Van der Ende Racing Inn.
Grote Zaal.
Aanvang: 14:00 uur.

18+ Coronapass noodzakelijk.

IVM GK4 Kart Series is er as zondag GEEN les bij Van Der Ende Racing Inn.

Groep 1, 2, 3 en groep 5 & 6 kunnen zich inschrijven voor het alternatief op Kartcentrum Lelystad (outdoor).

Groep 4 (kinderkarts / kleine kinderen in grote karts) kunnen helaas niet inschrijven voor deze ochtend.

Houdt rekening met warme en eventueel regenkleding!


Kosten per les op deze locatie: € 37,50

Beste KWM Leden;

Per 7 november kunnen we eindelijk naar het nieuwe tijdschema, en op naar de 100 wekelijkse deelnemers!
Vanaf 7 november starten er ook weer nieuwe groepen!

Vanaf as zondag is er een nieuw tijdschema van toepassing! Zie uw ticket voor meer informatie!

12 december - CLUB RACE
19 december - EXAMENS

Let op! Er zijn nieuwe Covid-19 maatregelen van toepassing!
18+ Corona Pass - 18min geen bijzonderheden.

 

BAAN 8:30 8:55 Groep 1 25 min Groep 1  Aanwezig 08:15 uur
  9:00 9:15   15 min   Theorie  
BAAN 8:55 9:20 Groep 2 25 min Groep 2 Aanwezig 08:45 uur
  9:20 9:35   15 min   Theorie  
5 min inloop
BAAN 9:25 9:45 Groep 1 20 min Groep 1  Baan 2e keer
  9:50 10:00   10 min   Afsluiting 10:00 uur
BAAN 9:45 10:05 Groep 2 20 min Groep 2 Baan 2e keer
  10:10 10:20   10 min   Afsluiting 10:20 uur
10 min inloop
BAAN 10:15 10:40 Groep 3 25 min Groep 3 Aanwezig 10:00 uur
  10:45 11:00   15 min   Theorie  
BAAN 10:40 11:05 Groep 4 25 min Groep 4 Aanwezig 10:25 uur
  11:10 11:25   15min   Theorie  
5 min inloop
BAAN 11:10 11:30 Groep 3 20 min Groep 3 Baan 2e keer  
  11:35 11:45   10 min   Afsluiting 11:45 uur
BAAN 11:30 11:50 Groep 4 20 min Groep 4 Baan 2e keer
  11:55 12:05   10 min   Afsluiting 12:05 uur
10 min inloop
BAAN 12:00 12:25 Groep 5 25 min Groep 5 Aanwezig 11:45 uur
  12:30 12:45   15 min   Theorie  
BAAN 12:25 12:50 Groep 6 25 min Groep 6 Aanwezig 12:10 uur
  12:55 13:10   15 min   Theorie  
5 min inloop
BAAN 12:55 13:15 Groep 5 20 min Groep 5 Baan 2e keer
  13:20 13:30   10 min   Afsluiting 13:30 uur
BAAN 13:15 13:35 Groep 6 20 min Groep 6 Baan 2e keer
  13:45 13:55   10 min   Afsluiting 13:50 uur